google-site-verification=m8_LNIsAbgukjdNWi1kd-5X5ZheFQEGigJmvJd6tqLA google-site-verification=m8_LNIsAbgukjdNWi1kd-5X5ZheFQEGigJmvJd6tqLA
MeiZen Akupunktur

 

    Mei Zen  Sağlıklı İnsan anlamına gelmektedir.Kozmetik akupunktur, kişinin daha genç ve daha sağlıklı görünmesini sağlayan yüz estetiği ve anti-aging tedavisidir.Tedavinin amacı, kişinin kendisini daha zinde ve sağlıklı hissetmesini sağlamaktır. Kozmetik akupunktur yapılan kişilerde ilk etki, yüzde gerginlik artması, damar problemlerinde azalma, lekelerde azalma veya tamamen ortadan kalkma, cildin elastikiyetinde ve tonusunda artma, ince kırışıklıkta yok olma ve derin kırışıklıkların azalmasıdır. Bu sayede yüz ve boyunda doğal bir görünüm elde edilir. Ciltte kollejen ve elastin sentezi artırılarak cildin kendini onarması sağlanır.

 

 

    Mei ZenYüz ve Boyun Estetiği Akupunktur Protokolü yıllardır klinik gözlemler ile kendini kanıtlamış, olumlu sonuç alınması oranı %90’ın üzerinde olan bir protokoldür. Kırışıklıkların derinleşmesini beklemek yerine erken yaşlarda protokolü yaptırmak cildimizde oluşacak tahribatları önlemek yıllara meydan okumak anlamına gelir.